Nálepková soutěž 2019

Milí diváci pořadu Metrobus! K jubilejním 2000 odběratelům našeho kanálu jsme si připravili zcela unikátní soutěž. Může se jí zúčastnit každý ­– stačí vám k tomu Praha a něco na focení.

V noci ze soboty na neděli 16.-17. března se na přibližně 50 zastávkách v centru Prahy objeví samolepky s logem Metrobusu. Vaším úkolem je jich co nejvíc najít, vyfotit a sdílet na své oblíbené sociální síti spolu s tagem #metrobuscz a @metrobuscz .

Tři z vás, kteří najdou nejvíce nálepek, vyhrávají roční předplatné časopisu Městská doprava. Děkujeme našemu partnerovi za tento dárek.

Uzávěrka soutěže je v pátek 5. dubna. Vzhledem k tomu, že jsou nálepky na veřejných místech, ovšem nepředpokládáme, že vydrží dlouho. Proto doporučujeme hledat co nejdříve ;)Časté dotazy

Kde samolepky najdu?

Samolepky budou na dohled ze zastávek hromadné dopravy na Praze 1, 2, 3, 5, 6, 7 nebo 8. Není potřeba procházet všechna houští jedno po druhém, budou normálně vidět z nástupiště.

Kdy se samolepky objeví a kdo je tam dá?

V noci ze soboty na neděli. Nevíme, kdo je tam dá, pouze víme, že tam ráno budou. V žádném případě nikoho nevyzýváme k porušování zákona např. poškozováním cizí věci a takovou činnost nepodporujeme.

Kdy samolepky zmizí?

Těžko říct. Předpokládáme, že brzy, proto doporučujeme hledat co nejdříve.

Jak mají vypadat fotky?

Na fotce musí být vidět logo a adresa Metrobusu a trochu okolí samolepky, aby bylo poznat, že jsou vaše fotky z různých míst. Jinak na kvalitě nezáleží. K textovému příspěvku u fotky pak nezapomeňte přidat #metrobuscz a @metrobuscz , abychom vaše fotky našli.

Kam mám fotky nahrát?

Na svou oblíbenou sociální síť. Předpokládáme Instagram, Twitter nebo Facebook, všechny fotky musí být veřejně viditelné. Nemusí být v jednom příspěvku, ale každý příspěvek musí být označen #metrobuscz a @metrobuscz , fotky od jednoho autora pak sečteme. Pokud máte zájem o jinou síť, dejte nám prosím vědět na metrobus@metrobus.cz .

Musí být fotky veřejné?

Ano. Jinak je nenajdeme.

Musím fotky dávat na svůj profil?

Ano. Profily, které budou vypadat jako podvodné (např. žádní sledující, žádné další příspěvky), budou ze soutěže vyřazeny.

Jak se určí vítěz?

Cílem je nasbírat co nevíce fotek z různých míst. Vyhrává soutěžící s největším počtem fotek. V případě rovnosti pak vybereme nejoriginálnější fotky skrze interní hlasování v redakci.

Mám získat co nejvíc lajků?

Za lajky budeme rádi, ale pořadí v soutěži neovlivní. Cílem je nasbírat fotky z co největšího počtu různých míst.

Mám být nejrychlejší?

Datum sdílení vašich fotek pořadí neovlivní, ale samolepky budou v Praze pravděpodobně postupně mizet, takže doporučujeme si s focením pospíšit.

Můžu použít cizí fotky?

Nesmíte. Soutěžící s cizími fotkami budou ze soutěže vyřazeni.

Do kdy soutěž platí?

Uzávěrka je v pátek 5. dubna ve 24:00.

Kdy se dozvíme vítěze a jak obdržím odměnu?

V následujícím vydání Expresu. Na vaší sociální síti vás pak kontaktujeme s domluvou na předání ceny.Právní poznámky

Soutěže se smí zúčastnit kdokoliv žijící na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Každá osoba může soutěžit pouze jednou. Soutěže se nesmí účastnit členové redakce pořadu Metrobus.

Pokud výherce nezareaguje na zprávu s oznámením o výhře do 7 dnů, výhra propadá dalšímu výherci v pořadí.

Výherce je určen nejvyšším počtem fotek. V případě rovnosti určuje vítěze redakce Metrobusu.

V případě podezření na podvod si vyhrazujeme právo soutěžícího ze soutěže vyřadit. Výhra propadá dalšímu výherci v pořadí.

Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoli zrušit. Ceny nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem.

Pořadatelem soutěže je provozovatel tohoto webu.

Sdílet:

Reklama

Diskuze

Odpovídáte na komentář uživatele zrušit