Náš web využívá technologii Cookies, díky které vás můžeme sledovat a zničit vám život. Stejně jako každý web.

Udělit souhlas Více informací

Aslanex o pṙdu a lžích politiků

Blog

20. ledna 2022 14:00 / připravil Aslanex

Neplánovaný bonusový komentář vedoucího pořadu Aslanexe ke kauze samolepek pṙd, jeho obvinění a lžích, které kolují okolo nového nešťastného nátěru vozidel.

Jedná se o spontánní vyjádření pro diváky, které zajímají podrobnosti okolo kauzy. Proto ho vydáváme mimo klasickou řadu úterních videí :)

Můžete si i stáhnout jako podcast.


Sdílet:

Reklama

Diskuze

Odpovídáte na komentář uživatele zrušit

Milan

dovoluji si tu odkázat na můj názor o chybném použití nového vizuálního stylu PID na vozidlech VHD - https://www.facebook.com/milan.majercik.923/posts/1101218010634308 + doplňuji můj komentář k němu z diskuze v jedné FB skupině: ""já něco o grafice vím - mám výtvarné vzdělání a nechal jsem si jej jako hoby, po době kdy jsem po pouhých čtyřech letech jeho vykonávání jako zaměstnání tzv. vyhořel a málem jsem k němu získal totální odpor! Sám píšete "mne se to CELKEM (čili docela/jakštakš) líbí" = není to takové, že by jste z toho byl extrémně nadšen, a to je dle mě špatně u veřejné hromadné dopravy, kterou ten nátěr má propagovat/zvýraznit/zvýšit její oblibu! PROSTĚ NĚKDO TOTÁLNĚ NEDOTÁHL DO KONCE SVOU PRÁCI - TZV. GRAFICKÝ MANUÁL POUŽITÍ TZV. JEDNOTNÉHO VIZUÁLNÍHO STYLU, A NEJEN NA KAŽDÉM DRUHU (autobusy, tramvaje, metro, vlaky), ALE ŽEL DOKONCE I TYPU (TRAM 14T má pruhy jinak/jinde než KT8RN2P - https://www.facebook.com/.../pcb.../4775755695847577/ , a u BUS je to žel také obdobně) SE TO ŘEŠÍ TZV. ADHOC ČILI, JAK ŘÍKÁM JÁ "VAŘILA KOČIČKA S PEJSKEM DORT" = NENÍ TO JEDNOTNÝ VIZUÁLNÍ STYL!""

Milan

.... dovoluji si odkázat na video ( https://dmx.brandcloud.pro/#/document/54020/123676) a na příspěvek ROPIDu na jeho FB ( ), vysvětlující záměr grafiků - autorů nového jednotného vizuálního stylu PID, ale i zejména na mé RE - výtky chyb v uvedeném, pod tím příspěvkem na FB - Milan Majerčík.