Náš web využívá technologii Cookies, díky které vás můžeme sledovat a zničit vám život. Stejně jako každý web.

Udělit souhlas Více informací

Archiv

Smíchovské nádraží

Smíchovské nádraží

Recenze zastávky před 3 týdny

Nepřehlédnutelný terminál a přesto v celkem klidné části města, to je Smíchovské nádraží. Nádraží, které propojuje vlaky, tramvaje, metro a městské či příměstské autobusy. V jakém se nachází stavu dnes, jaká je jeho minulost a co ho vlastně čeká?

RegioFoxy v provozu

RegioFoxy v provozu

Expres před 3 týdny

V Praze se střetávají vlaky, v Hradci zapomínají účtovat lidem jízdenky a Cegelec ovládá Škoda a vytváří tím monopol na trhu elektrických autobusů.

Praha 6 a tyranie Středočechů

Praha 6 a tyranie Středočechů

Kontroverzní kroky Prahy 6 za posledního půl roku budí ohlasy ať už mezi jejími obyvateli, ale zejména mezi sousedy a dojíždějícími za Prahou. Ender a Aslanex se na to podívají z odborného dopravního a celopražského kontextu.

Za jízdu na černo i 3000 Kč

Za jízdu na černo i 3000 Kč

Expres před 5 týdny

Podle ministerstva dopravy výše pokuty již dávno neplní svou úlohu. Tu neplní podle Sdružení dopravních podniků ani ÚOHS, který uznává obstrukční a nesmyslné námitky a prodražuje dopravu...

Dopravci stále bojují s graffiti

Dopravci stále bojují s graffiti

Reportáž před 6 týdny

Boj s graffiti se řadí mezi dlouhodobé téma. České dráhy reagují nasazováním bezpečnostních hlídek i polepy vlaků. Ptali jsme se také soukromého RegioJetů, který se nám bohužel nevyjádřil.

Tramvajová trať přes Nový Svět

Tramvajová trať přes Nový Svět

Napadlo by vás někdy, kde všude v minulosti vedly koleje a jezdily tramvaje? Jedno z míst, které byste určitě nečekali, je Nový Svět! Malá čtvrť v blízkosti Pražského hradu, která skrývá spoustu nejen dopravních tajemství. V nové sérii o dopravní historii