Archiv

Vlakem s kolem na Dunaj

Vlakem s kolem na Dunaj

Vlog před 6 dny

Zkoušeli jste cestovat vlakem do ciziny s kolem? Nebo rovnou se třemi a dvěma vozíky? Fofrman se do toho o prázdninách pustil po hlavě.

Ojetá vozidla vs. kvalita dopravy

Ojetá vozidla vs. kvalita dopravy

Komentář před 13 dny

Jaké kvalitativní prvky cestující posuzuje při cestování veřejnou dopravou a jak moc tomu odpovídají standardy PID? Minimálně jeden bod je v tomto ohledu značně pochybný, a přitom způsobuje menším dopravcům nemalé komplikace a prodražuje dopravu.

Městská doprava ve Vídni

Městská doprava ve Vídni

Vlog před 3 týdny

Václavův výlet do jednoho z nejbližších velkoměst skončil projížďkou většinou linek metra, návštěvou dep a vozoven a obsáhlým komentářem... Pokochejte se tak prázdninovým zážitkem s námi.

Městská vlaková linka v Trutnově

Městská vlaková linka v Trutnově

Expres před 4 týdny

Kdo by čekal, že druhým městem v Česku, které zavede svou vlastní vlakovou linku, bude právě Trutnov? Dále vás inspirujeme levnou jízdenkou do Švýcarska nebo ukážeme na nejezdící autobusy PID...

Kladno dezintegrováno

Kladno dezintegrováno

Expres před 6 týdny

Naplňují se hrozby kraje a spory s velkými městy nabobtnaly do extrému... Mimo to v Praze před volbami ožívají nové stavební i architektonické projekty.

Tramvajová výluka v Modřanech

Tramvajová výluka v Modřanech

Výluka před 6 týdny

Někde se staví tratě nové, někde opravují stávající... v tomto případě se jedná o výluku, která vlastně kombinuje obojí. Navíc se podařilo dovést tramvaje až nezvykle blízko samotné opravě, na zastávku Poliklinika Modřany.

Nad Džbánem

Nad Džbánem

Recenze zastávky před 1 měsícem

Na první pohled vás napadne, že bude tato zastávka pojmenované podle známého koupaliště Džbán. Co dalšího ale nalezneme v jejím okolí?

Raf, elitní gymnazista

Raf, elitní gymnazista

Raf se ponořil do efektivního a ekologického řešení obsluhy odlehlých oblastí, kam zatím jezdí pouze midibusy - pomocí nové technologie ale cestující ušetří přestup a příroda emise jako nic!