Náš web využívá technologii Cookies, díky které vás můžeme sledovat a zničit vám život. Stejně jako každý web.

Udělit souhlas Více informací

AK 2021: Pražské trolejbusy

Adam Scheinherr, Praha Tobě

Adam Scheinherr, Praha Tobě

Největší hlava pražské dopravy, sám náměstek Adam Scheinherr, představuje revoluční technologickou novinku, která zkombinuje výhody trolejbusů s nadzemskou dopravou... Posuďte sami!

Raf, elitní gymnazista

Raf, elitní gymnazista

Raf se ponořil do efektivního a ekologického řešení obsluhy odlehlých oblastí, kam zatím jezdí pouze midibusy - pomocí nové technologie ale cestující ušetří přestup a příroda emise jako nic!

Honza, patriot z Řep

Honza, patriot z Řep

Konference METROLEJBUS! Přizvali jsme si nejlepší projektanty městské dopravy i vážené hosty z nejvyšších politických křesel. Honza se věnuje skvělému projektu snížení intervalů v metru a obsluze nových oblastí (resp. jedné oblasti) na západě Prahy.

Václav, projektant pro Prahu 5

Václav, projektant pro Prahu 5

Konference METROLEJBUS! Přizvali jsme si nejlepší projektanty městské dopravy i vážené hosty z nejvyšších politických křesel. Václav se věnuje skvělému projektu elektrifikace kopcové autobusové linky na Barrandov.

Kostelec nad Labem, konečná

Kostelec nad Labem, konečná

Zatímco většina projektů na trolejbusy okolo Prahy se setkává s úspěchem, obyvatelé Kostelce nad Labem, Veleně, Mratína a dalších obcí to vzali za své. Vy byste snad nechtěli troleje před vesnickým domem?