Recenze zastávek

Zowologická zahrada

Zowologická zahrada

Recenze zastávky před 4 týdny

Jezdila sem už jedna z prvních pražských autobusových linek, stejně tak dnes je vytížená návštěvníky okolních turistických atrakcí. Jmenuje se Zowologická zahrada... Ehm... Tak nějak...

Nad Jetelkou

Nad Jetelkou

Recenze zastávky před 2 měsíci

Ulicí projíždělo mnoho linek, ale ne všechny na zastávce zastavovaly. A stejná věta platí i o současném stavu zastávky Nad Jetelkou...

Slavínského

Slavínského

Recenze zastávky před 3 měsíci

Změněný název není zdaleka přesný popis, který by autobusovou zastávku Slavínského vystihoval. Co vše tato oblast Barrandova skrývá?

Ovčí Hájek

Ovčí Hájek

Recenze zastávky před 3 měsíci

Předlouhá Jeremiášova ulice hostí celkem 7 zastávek, tentokrát se podíváme na tu nejvýchodnější z nich. Zaujme bílou lávkou či výhledy přes Prokopské údolí.

Zamenhofova

Zamenhofova

Recenze zastávky před 6 měsíci

Jednosměrná zastávka Zamenhofova u přetížené Průmyslové ulice a Jižní spojky slouží zákazníkům Outlet centra nebo zaměstnancům okolních firem.

Mrákovská

Mrákovská

Recenze zastávky před 8 měsíci

Okraj Prahy směrem na Ořech se pyšní první příměstskou linkou integrovanou do PID... Samotná okrajová zastávka pak z jedné strany nenabízí vůbec nic, kdežto z druhé řeporyjskou vilovou zástavbu.

Ke Štěrkovně

Ke Štěrkovně

Recenze zastávky před 8 měsíci

Skoro nejjižnější čtvrti Lipence ještě donedávna chyběla dopravní obslužnost celé východní strmé části – to ovšem změnil příchod linky 242 a tří nových zastávek, z nichž jednu si v tomto videu představujeme.

Kolonie

Kolonie

Recenze zastávky před 9 měsíci

Vytížená Českobrodská ulice je prakticky neznámá, ale přesto hostí řadu obytných i neobytných domů. Většinu z nich tak obsluhuje průměrně vytížená zastávka Kolonie.

Teplárna Třeboradice

Teplárna Třeboradice

Recenze zastávky před 10 měsíci

Hodně periferní zastávka na severu Prahy slouží prakticky jen zaměstnancům Teplárny. Z různých historických důvodů má však vybavené nástupiště i neobvyklé uspořádání vjezdu.

Smíchovský hřbitov

Smíchovský hřbitov

Recenze zastávky před rokem

Víte, co mají společného Karel Gott, Ondřej Sekora nebo Antonín Novotný? Je to místo jejich posledního odpočinku, Smíchovský hřbitov, v jehož stínu se nachází malebná, nedávno zřízená autobusová zastávka.

Přední Kopanina

Přední Kopanina

Recenze zastávky před rokem

Malou městskou část v severozápadním cípu Prahy obsluhují autobusy na několika nástupištích zastávky Přední Kopanina. Co tyto nástupiště spojuje či nespojuje?