Recenze zastávek

Nad Džbánem

Nad Džbánem

Recenze zastávky před 1 měsícem

Na první pohled vás napadne, že bude tato zastávka pojmenované podle známého koupaliště Džbán. Co dalšího ale nalezneme v jejím okolí?

U Václava

U Václava

Recenze zastávky před 3 měsíci

Na samotném severu Prahy téměř na samotě se tyčí dva zastávkové označníky... a velmi málo okolních objektů, na které se zaměříme.

Zowologická zahrada

Zowologická zahrada

Recenze zastávky před 5 měsíci

Jezdila sem už jedna z prvních pražských autobusových linek, stejně tak dnes je vytížená návštěvníky okolních turistických atrakcí. Jmenuje se Zowologická zahrada... Ehm... Tak nějak...

Nad Jetelkou

Nad Jetelkou

Recenze zastávky před 6 měsíci

Ulicí projíždělo mnoho linek, ale ne všechny na zastávce zastavovaly. A stejná věta platí i o současném stavu zastávky Nad Jetelkou...

Slavínského

Slavínského

Recenze zastávky před 7 měsíci

Změněný název není zdaleka přesný popis, který by autobusovou zastávku Slavínského vystihoval. Co vše tato oblast Barrandova skrývá?

Ovčí Hájek

Ovčí Hájek

Recenze zastávky před 8 měsíci

Předlouhá Jeremiášova ulice hostí celkem 7 zastávek, tentokrát se podíváme na tu nejvýchodnější z nich. Zaujme bílou lávkou či výhledy přes Prokopské údolí.

Zamenhofova

Zamenhofova

Recenze zastávky před 10 měsíci

Jednosměrná zastávka Zamenhofova u přetížené Průmyslové ulice a Jižní spojky slouží zákazníkům Outlet centra nebo zaměstnancům okolních firem.

Mrákovská

Mrákovská

Recenze zastávky před rokem

Okraj Prahy směrem na Ořech se pyšní první příměstskou linkou integrovanou do PID... Samotná okrajová zastávka pak z jedné strany nenabízí vůbec nic, kdežto z druhé řeporyjskou vilovou zástavbu.

Ke Štěrkovně

Ke Štěrkovně

Recenze zastávky před rokem

Skoro nejjižnější čtvrti Lipence ještě donedávna chyběla dopravní obslužnost celé východní strmé části – to ovšem změnil příchod linky 242 a tří nových zastávek, z nichž jednu si v tomto videu představujeme.

Kolonie

Kolonie

Recenze zastávky před rokem

Vytížená Českobrodská ulice je prakticky neznámá, ale přesto hostí řadu obytných i neobytných domů. Většinu z nich tak obsluhuje průměrně vytížená zastávka Kolonie.

Teplárna Třeboradice

Teplárna Třeboradice

Recenze zastávky před rokem

Hodně periferní zastávka na severu Prahy slouží prakticky jen zaměstnancům Teplárny. Z různých historických důvodů má však vybavené nástupiště i neobvyklé uspořádání vjezdu.