Recenze zastávek

Libocká

Libocká

Recenze zastávky před 11 dny

Zastávka mezi sídlišti, která ale rozhodně sídlištně nepůsobí. Z bývalé návsi už zbyl snad jen kostel a podivný ostrůvek, který právě prostředí zastávky utváří.

U Ladronky

U Ladronky

Recenze zastávky před 2 měsíci

Ulice, jenž ústí do jednoho z nejslavnějších pražských parků určených ke sportu a relaxu, dává jméno i nenápadné zastávce na okraji zmíněného parku...

OC Sárská

OC Sárská

Recenze zastávky před 3 měsíci

Zastávek pojmenovaných po obchodních centrech stále přibývá, ale málokterá z nich nese pojmenování ulice. Jaká byla historie této zastávky u zličínského Globusu?

Nad Džbánem

Nad Džbánem

Recenze zastávky před 5 měsíci

Na první pohled vás napadne, že bude tato zastávka pojmenované podle známého koupaliště Džbán. Co dalšího ale nalezneme v jejím okolí?

U Václava

U Václava

Recenze zastávky před 7 měsíci

Na samotném severu Prahy téměř na samotě se tyčí dva zastávkové označníky... a velmi málo okolních objektů, na které se zaměříme.

Zowologická zahrada

Zowologická zahrada

Recenze zastávky před 8 měsíci

Jezdila sem už jedna z prvních pražských autobusových linek, stejně tak dnes je vytížená návštěvníky okolních turistických atrakcí. Jmenuje se Zowologická zahrada... Ehm... Tak nějak...

Nad Jetelkou

Nad Jetelkou

Recenze zastávky před 10 měsíci

Ulicí projíždělo mnoho linek, ale ne všechny na zastávce zastavovaly. A stejná věta platí i o současném stavu zastávky Nad Jetelkou...

Slavínského

Slavínského

Recenze zastávky před 11 měsíci

Změněný název není zdaleka přesný popis, který by autobusovou zastávku Slavínského vystihoval. Co vše tato oblast Barrandova skrývá?

Ovčí Hájek

Ovčí Hájek

Recenze zastávky před 11 měsíci

Předlouhá Jeremiášova ulice hostí celkem 7 zastávek, tentokrát se podíváme na tu nejvýchodnější z nich. Zaujme bílou lávkou či výhledy přes Prokopské údolí.

Zamenhofova

Zamenhofova

Recenze zastávky před rokem

Jednosměrná zastávka Zamenhofova u přetížené Průmyslové ulice a Jižní spojky slouží zákazníkům Outlet centra nebo zaměstnancům okolních firem.

Mrákovská

Mrákovská

Recenze zastávky před rokem

Okraj Prahy směrem na Ořech se pyšní první příměstskou linkou integrovanou do PID... Samotná okrajová zastávka pak z jedné strany nenabízí vůbec nic, kdežto z druhé řeporyjskou vilovou zástavbu.