Náš web využívá technologii Cookies, díky které vás můžeme sledovat a zničit vám život. Stejně jako každý web.

Udělit souhlas Více informací

Vítejte na novém webu!

Blog

5. října 2017 14:00 / připravil Aslanex

Vítejte na Metrobusu!

Tři roky jsme byli obětí velké platformy Youtube a museli snášet všechny její výhody a nevýhody. Protože ale chceme být originální, hezký, moderní a svéprávný pořad, založili jsme tento nový web. Od teď tu budou vycházet všechna naše videa, případně i něco víc.

Tímto krokem rozhodně neopouštíme žádné dosavadní sítě. Videa budou ve stejnou dobu vycházet i na Youtube a stále nás můžete sledovat na Twitteru, kde sdílíme i drobnější novinky. Odkazy na nová videa také vkládáme na Facebook stránku SPVHD.

Pokud vás ovšem náš web zaujal, dovolte mi vám doporučit některé jeho funkce:

Významnou možností, jak nás sledovat, je nově odběr emailem – stačí ho zadat do formuláře na titulní straně, a jednou týdně vám přijdou novinky do vaší schránky.

Náš web má také zřízen RSS Atom kanál. Pokud využíváte nějakou RSS čtečku, neváhejte tuto funkci využít. Odkaz je k nalezení opět na titulní straně.

Možná ještě důležitější funkcí je sledování videí! :) Na titulní straně naleznete výpis nejnovějších a pokud budete hledat nějaké starší, podívejte se do našeho archivu. Při sledování se poté nebojte komentovat – není třeba se nikam přihlašovat, email slouží jen ke zobrazení vašeho obrázku službou Gravatar, v pozdější verzi webu vám na něj přijde upozornění, když někdo na váš komentář zareaguje.

Novinkou pro zvídavé diváky je sekce Připravujeme. Na titulní straně jsou zde vypsána nejbližší videa. Záruku na tyto údaje neposkytujeme, ale budeme se snažit plány dodržovat.

Další funkce můžete prozkoumat sami :) Web budeme neustále rozšiřovat, vaše nápady rádi uslyšíme zde v komentářích nebo na emailu metrobus@metrobus.link . Nezapomeňte se zúčastnit soutěže k otevření nového webu, doufáme, že vás potěší :)

Zdraví vedoucí pořadu Aslanex.

Sdílet:

Reklama

Diskuze

Odpovídáte na komentář uživatele zrušit

Kuba

Fakt velmi povedený,jen tak dál,velmi se mi to libí,hlavně oceňuji kalendář.Jenom jak píšete zúčastněte se soutěže,kde ta soutěž je,asi jsem slepej!Díky a přeji úspěchy i nadále! P.S. dají se ještě koupit odznáčky?!

Aslanex Tým Metrobusu

Díky. Soutěž se ještě připravuje, bude spuštěna během víkendu. Odznáčky jsou stále k prodeji v Divadle Kámen, viz odkaz v liště.

Aslanex Tým Metrobusu

Co si představuješ pod pojmem eXtra? Extra je třeba tento web ;) Ale samozřejmě připravujeme různá zvláštní videa, už třeba ke 100. recenzi.